Teslimat İade ve Değişim

TESLİMAT

https://www.mooibutik.com/’dan vermiş olduğunuz siparişleriniz kayıtlı teslimat adresinize sipariş onayından sonra 2-3 iş günü içerisinde size gönderilmek üzere UPS kargo firmasına teslim edilecektir.
Herhangi bir karışıklık olmaması için teslimat adresinizi kontrol etmeyi unutmayınız.

DEĞİŞİM

Değişim süresi ürün size ulaştıktan sonra 3 iş günüdür.
Kullanılmamış, ambalajı zarar görmemiş ve ürünün üzerindeki güvenlik etiketi kesilmemiş olması şartı ile YALNIZCA SATIN ALMIŞ OLDUĞUNUZ ÜRÜN/ÜRÜNLERİN RENK VE BEDEN DEĞİŞİMİ YAPILMAKTADIR. BAŞKA BİR ÜRÜN İLE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR. DEĞİŞİMLERDE KARGO BEDELİ GİDİŞ-DÖNÜŞ TOPLAM 15 TL’DİR ve ALICI TARAFINDAN ÖDENİR. DEĞİŞİM TALEPLERİNİZİ 0553 811 18 16 WHATSAPP HATTINDAN İLETEBİLİRSİNİZ.

İADE

Kullanılmamış, ambalajı zarar görmemiş ve ürünün üzerindeki güvenlik etiketi kesilmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 3 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.
İade işlemini gerçekleştirebilmek için, paketin içerisindeki iade formu ile beraber, Mooibutik: A.Nafiz Gürman Mahallesi Ahmet Kutsi Tecer Caddesi No:6 Kat:4 Daire:13 Merter - Güngören / İSTANBUL adresine UPS Kargo ile gönderebilirsiniz.
UPS Kargoyu 444 00 66 numaralı hattan arayarak, kargonuzu adresinizden aldırabilirsiniz. UPS Kargo haricinde KARŞI ÖDEMELİ gönderilen gönderileriniz kabul edilmeyecektir.
İade Formunun üzerine iade sebebinizi yazıp paketin içine bırakmanız ÖNEMLE RİCA OLUNUR.
UPS Kargo firması dışında farklı kargo firmaları ile KARŞI ÖDEMELİ gönderilen kargolar kesinlikle teslim alınmayacak, iade süreci gerçekleşmeyecektir.
Satın almış olduğunuz üründe; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma güvenlik etiketinin zarar görmes ve benzer durumların tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmayacak ve bedeli iade edilmeyecektir.
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine geri ödemeler Mooibutik'in kargoyu teslim alma tarihinden itibaren en geç 10 iş günü içerisinde bankaya iletilmektedir.
Geri ödemeniz bankanız tarafından kredi kartınıza ya da IBAN numaranıza yapılır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir.
Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu, Kapıda ödeme bedeli vs.) iade edilmeyecektir. Sadece ürünün fiyatı hesabınıza iade edilecektir.
İADE SÜRECİNDE İADE KARGONUZU KARŞI ÖDEMELİ GÖNDERDİĞİNİZDE KARGO BEDELİ ÜRÜN BEDELİNDEN DÜŞÜLÜP KALAN TUTAR İADE EDİLİR. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER
İndirimli ürünlerde iade süresi ürün size ulaştıktan sonra 2 gün içindedir.
Kapıda ödeme ve EFT/HAVALE ödemesi ile aldığınız ürünlerde mutlaka IBAN numaranızı Banka ismi ve Hesaba ait isim soyisim yazmayı unutmayınız
UPS KARGO ANLAŞMA KODU: 61W3V6
İade Adres: A.Nafiz Gürman Mahallesi Ahmet Kutsi Tecer Caddesi No:6 Kat:4 Daire:13 Merter - Güngören / İSTANBUL
Ürünün bize ulaşıp ulaşmadığını Kargo takip numaranız ile takip edebilirsiniz.
Ürününüz bize ulaştığında inceleme sürecinden sonra MOOIBUTIK olarak size bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

İletişim için: 0553 811 18 16